top of page

Prohlášení o ochraně soukromí

Přijímáme, shromažďujeme a uchováváme jakékoli informace, které zadáte na naše webové stránky nebo nám poskytnete jiným způsobem. Kromě toho shromažďujeme adresu internetového protokolu (IP) používanou k připojení Vašeho počítače k internetu; přihlásit se; emailová adresa; heslo; informace o počítači a připojení a historii nákupů. Můžeme použít softwarové nástroje k měření a shromažďování informací o relacích, včetně doby odezvy stránky, délky návštěv na určitých stránkách, informací o interakci se stránkou a způsoby používané k procházení ze stránky. Shromažďujeme také osobní údaje (včetně jména, e-mailu, hesla, komunikace); platební údaje (včetně informací o kreditní kartě), komentáře, zpětná vazba, recenze produktů, doporučení a osobní profil.

 

Když na našem webu provádíte transakci, jako součást procesu shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete, jako je Vaše jméno, adresa a e-mailová adresa. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro výše uvedené konkrétní důvody.

 

Tyto neosobní a osobní údaje shromažďujeme pro následující účely:

  1. Poskytovat a provozovat služby;

  2. Poskytovat našim uživatelům nepřetržitou zákaznickou podporu a technickou podporu;

  3. Abychom mohli kontaktovat naše návštěvníky a uživatele s obecnými nebo osobními upozorněními a propagačními zprávami týkajícími se služeb;

  4. K vytváření hromadných statistických údajů a dalších agregovaných a/nebo odvozených neosobních informací, které můžeme my nebo naši obchodní partneři použít k poskytování a zlepšování našich příslušných služeb; 

  5. Abychom dodrželi všechny platné zákony a předpisy.

 

Naše společnost je hostována na platformě Wix.com. Wix.com nám poskytuje online platformu, která nám umožňuje prodávat Vám naše produkty a služby. Vaše data mohou být uložena prostřednictvím datového úložiště Wix.com, databází a obecných aplikací Wix.com. Ukládají Vaše data na zabezpečených serverech za firewallem.  

 

Všechny přímé platební brány nabízené Wix.com a používané naší společností dodržují standardy stanovené PCI-DSS, jak je spravováno PCI Security Standards Council, což je společné úsilí značek jako Visa, MasterCard, American Express a Discover. Požadavky PCI-DSS pomáhají zajistit bezpečné nakládání s informacemi o kreditních kartách naším obchodem a jeho poskytovateli služeb.

 

Můžeme Vás kontaktovat, abychom Vás informovali o Vašem účtu, abychom vyřešili problémy s Vaším účtem, vyřešili spor, vybírali poplatky nebo dlužné peníze, abychom dotazovali na Vaše názory prostřednictvím průzkumů nebo dotazníků, abychom Vám mohli zasílat aktualizace o naší společnosti nebo pokud je to jinak nutné. Abychom Vás kontaktovali za účelem vymáhání naší uživatelské smlouvy, platných národních zákonů a jakékoli smlouvy, kterou s Vámi můžeme mít. Pro tyto účely Vás můžeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu, textových zpráv a poštovní pošty.

 

Pokud si nepřejete, abychom již Vaše údaje zpracovávali, kontaktujte nás na info@englishtrainig.cz nebo nám pošlete e-mail na:

ENGLISH TRAINING sro, Karmelitská 373/25, Praha 011, 118 00, Česká Republika

bottom of page