top of page
School LIbrary

Vítejte v English Training

Výuka, která inspiruje

Učení se jazyka je nedílnou součástí vzdělávání nás všech. Školení angličtiny nabízí  firemní kurzykurzy pro mladé studenty a dospívajícípřípravné kurzy na certifikáty a kurzy s konkrétními cíli (obchodní nebo technický jazyk). Máme rozsáhlé zkušenosti se všemi hlavními evropskými jazyky včetně angličtiny, němčiny, francouzštiny, češtiny pro cizince, španělštiny a ruštiny. Dovolte nám, abychom Vám pomohli VZDĚLÁVAT SE, OBJEVOVAT a RŮST

Proč si vybrat nás?

  • Úvodní vstupní testy 

  • Pravidelné opakování a testování 

  • Studijní materiály v ceně

  • Flexibilní rozvrhy 

  • Online podpora od Vašich instruktorů

Adult Students

Naše kurzy

Přidejte se k nám

Samostudium

Individuální výuka 

Individuální kurzy jsou ideální pro ty, kteří vyžadují okamžitý pokrok a osobní přístup. Kurzy jeden na jednoho jsou dělané na míru pro Vaše potřeby a hodiny mohou být flexibilně naplánované na místě dle Vašeho výběru, v naší učebně nebo online. 

Firemní kurzy

Pro firmy a instituce nabízíme na míru šitý systém vzdělávání zaměstnanců včetně jazykového auditu, zajištění organizace  individuálních a skupinových kurzů, a jazykový koučink. Máme prokazatelné zkušenosti s poskytováním služeb celopodnikového vzdělání. Vaše zaměstnance budeme motivovat k tomu, aby se VZDĚLÁVALI, OBJEVOVALI a ROSTLI. 

Team Meeting
Dívka s učitelem

Kurzy pro děti 

Studium jazyka je klíčové pro další vzdělávání Vašeho dítěte a my jsme tu, abychom Vám pomohli, ať už potřebujete osobní lekce, soukromou výuku u Vás doma nebo online lekce. Jazykové kurzy s našimi zkušenými lektory nabízíme po celý rok.

Přípravné kurzy na certifikáty

Přípravné kurzy na jazykové zkoušky jsou skvělým způsobem, jak zůstat motivovaný a zajistit si, že složíte zkoušku, kterou potřebujete. Můžete si vybrat z přípravných kurzů v angličtině, němčině, ruštině, francouzštině a španělštině. Obdržíte také rady a pokyny ohledně výběru Vašeho zkouškového centra.

Studenti, kteří zkoušky

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

Woman in Office

DANA, HR MANAŽERKA

Doporučuji English Training pro jejich odbornost, výbornou znalost jazyka a lektorské dovednosti.

ALISHER, RESEARCHER

Hodně mi pomohl připravit se na IELTS ve velmi krátké době (3 týdny). Bez pomoci English Training bych to nezvládl, moc děkuji! Školu vřele doporučuji.

Cheerful Woman with Glasses

VERONIKA, MAMINKA DVOU 

Nejenže perfektně připravili oba mé syny na certifikáty, ale také nám pomohli zařídit studium v Londýně. Ještě jednou děkuji.

bottom of page