Kurzy v zahraničí

Edinburg Castle

Studium cizího jazyka v zahraničí je jedinečnou příležitostí, jak spojit příjemné s užitečným. V dnešní vytížené době, kdy mnoho z našich zákazníků marně hledá čas a energii na studium, jsou intenzivní kurzy v zahraničí čím dál tím více žádané.Dopřejte si možnost načerpat novou energii a znalosti v zahraničí a přitom poznejte krásy cizích zemí! Kurzy v zahraničí jsou také nezapomenutelnou zkušeností pro děti a teenagery, kteří si touto cestou poprvé vyzkouší samostatné cestování, najdou si kamarády z celého světa a ověří si své jazykové znalosti v praxi.

Naše partnerské školy si pečlivě vybíráme na základě osobních zkušeností a referencí našich spokojených zákazníků. Pro skupiny dětí a mladších studentů nabízíme za menší příplatek zkušený a kvalifikovaný doprovod.

Nabízíme kurzy v zahraničí:

  • pro děti a tennagery
  • pro dospělé

Naše partnerské školy:

REGENT LANGUAGE TRAINING – Jedná se o síť elitních škol ve Velké Británii pro děti a dospělé s 45 letou tradicí. Mezi nejzajímavější lokality patří Londýn, Cambridge, Oxford, Bournemouth, Brighton a Edinburgh.

EDINBURGH SCHOOL OF ENGLISH – Tato škola patří mezi nejznámější jazykové školy a sídlí přímo v srdci historického Edinburghu. Doporučujeme všem, kteří touží po kulturních zážitcích a relaxaci!

EC ENGLISH – Škola se zaměřuje na skupinové pobyty pro děti a dospělé v nejžádanějších lokalitách UK, Malty, USA a Austrálie. Pobyty můžeme doporučit všem, kteří mají zájem o cestování a hledají dobrou cenu v poměru k získaným službám.

OISE – Elitní škola s rozsáhlou sítí škol ve Velké Británii, USA, Kanadě, Austrálii, Německu, Francii a Španělsku. Nabízí vysoce kvalitní přípravné kurzy pro mládež a specializované jazykové kurzy pro manažery.

ACCORD LANGUES – Nejlepším způsobem, jak poznat francouzskou kulturu je prostřednictvím jazykového kurzu ve Francii. ACCORD je francouzská škola, založena v roce 1988, která vyučuje vysoce kvalitní kurzy francouzštiny pro studenty z celého světa. Škola se nachází přímo v srdci Paříže v typicky pařížském domě na Boulevard Poissonnière

ABCHumboldt – Pro všechny zájemce o studium španělštiny je ABC Humboldt tou správnou volbou! Škola se nachází v krásné, kulturní a historické Barceloně, sídlí přímo v centru města a má za sebou již 45 let zkušeností s výukou španělského jazyka.